Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

attrattivo - Kemishe e zeze ,bojqielli dhe e bardhe serioze me jake V

attrattivo - Kemishe e zeze ,bojqielli dhe e bardhe serioze me jake V

SKU: 91372231

Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 0.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe bazike.

Ngjyre e zeze, e bardhe dhe bojeqielli.

Me jake V.

Prerje e lirshme.

100% Viscose.

 

Shihni detajet e plota