Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Kemishe bojqielli dhe bezhe saten

attrattivo - Kemishe bojqielli dhe bezhe saten

SKU: 9917441

Çmimi i rregullt 4,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe bojqielli dh ebezhe.

Me kopsa.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota