Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Kemishe lino e bardhe me menge te gjata dhe me detaje te hapura mbrapa

attrattivo - Kemishe lino e bardhe me menge te gjata dhe me detaje te hapura mbrapa

SKU: 9919160

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Kemishe.

E bardhe.

Me menge te gjata.

Me kopsa.

Me detaje te hapura.

Materiali.

55% Pambuk.

35% Viskoze.

10% Lino.

Shihni detajet e plota