Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Kemishe jeshile dhe e bardhe me jake V

attrattivo - Kemishe jeshile dhe e bardhe me jake V

SKU: 9912630

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe jeshile dhe e bardhe

Me jake V.

Materiali.

100% Viscose.

 

Shihni detajet e plota