Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

attrattivo - Kemishe e bardhe dhe e zeze me lidhje pa menge

attrattivo - Kemishe e bardhe dhe e zeze me lidhje pa menge

SKU: 9907588

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe e bardhe dhe e zeze.

Me lidhje.

Pa menge.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota