Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Kemishe e bardhe me vija me menge te gjata dhe carje ne ane

attrattivo - Kemishe e bardhe me vija me menge te gjata dhe carje ne ane

SKU: 9919172

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Kemishe verore.

E bardhe.

Me vija.

Me menge te gjata.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota