Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Kemishe lejla dhe zeze e lehte

attrattivo - Kemishe lejla dhe zeze e lehte

SKU: 9915376

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Masa
Color
Kemishe e lehte fine, ne dy ngjyra, vishet per pune edhe per te dal.
Shihni detajet e plota