Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Kemishe roze dhe bezhe

attrattivo - Kemishe roze dhe bezhe

SKU: 9917723

Çmimi i rregullt 4,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe roze dhe bezhe.

Me kopsa.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota