Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Kemishe me menge te shkurta e kuqe me printe dhe detaje te bardha

attrattivo - Kemishe me menge te shkurta e kuqe me printe dhe detaje te bardha

SKU: 9918610

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Kemishe verore.

E kuqe.

Me printe dhe detaje te bardha.

Me menge te shkurta.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota