Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Kemishe verore zhapone e bardhe me lule te bardhe dhe lidhje perpara

attrattivo - Kemishe verore zhapone e bardhe me lule te bardhe dhe lidhje perpara

SKU: 9919795

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Kemishe verore.

E bardhe.

Zhapone.

Me lule te bardha.

Materiali.

70% Pambuk.

30% Poliester.

Shihni detajet e plota