Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Pantallon i shkurter blu dhe bezhe

attrattivo - Pantallon i shkurter blu dhe bezhe

SKU: 9916473

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon i shkurter.

Ngjyre blu dhe bezhe.

Me bel.

Materiali.

98% Pambuk.

2% Elastane.

Shihni detajet e plota