Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Pantallona vishnje dhe te zeza lekure

attrattivo - Pantallona vishnje dhe te zeza lekure

SKU: 9917182C

Çmimi i rregullt 5,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 10,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon i zi.

Me xhepa.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota