Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Pantallon petrol dhe i zi trecereksh

attrattivo - Pantallon petrol dhe i zi trecereksh

SKU: 9916883

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon trecereksh .

Petrol dhe i zi.

I lirshem .

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota