Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Pantallon serioze gri , jeshile dhe te zeza

attrattivo - Pantallon serioze gri , jeshile dhe te zeza

SKU: 9910559

Çmimi i rregullt 4,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona serioze.

Gri, jeshile dhe te zeza.

Me llastik te beli.

Materiali.

62% Poliester.

33% Viskoze.

5% Elastane.

Shihni detajet e plota