Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Pantallon tuta veludh jeshil dhe i zi

attrattivo - Pantallon tuta veludh jeshil dhe i zi

SKU: 9917240

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon tuta.

Ne ngjyre jeshile dhe te zeze.

Materiali.

68% Pambuk.

29% Poliester.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota