Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

attrattivo - Pantallona te gjera bezhe dhe te zeza

attrattivo - Pantallona te gjera bezhe dhe te zeza

SKU: 9913593D

Çmimi i rregullt 5,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te gjera.

Me llastik te beli.

Materiali.

62% Poliester.

33% Viskoze.

5% Elastane.

Shihni detajet e plota