Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Pantallona te lirshme lejla dhe te zeza

attrattivo - Pantallona te lirshme lejla dhe te zeza

SKU: 9913843

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallona te lirshme.

Lejla dhe te zeza .

Materiali.

100% LYocel

Shihni detajet e plota