Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Pantallona te gjata te gjera te zeza me llastik dhe detaj bezhe ne mes

attrattivo - Pantallona te gjata te gjera te zeza me llastik dhe detaj bezhe ne mes

SKU: 91099071

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Pantallona.

Te zinj.

Me llastik ne bel.

Te gjate.

Te gjera.

Materiali.

100% Viskoze

Shihni detajet e plota