Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pulover e holle e lirshme lemon dhe gri

attrattivo - Pulover e holle e lirshme lemon dhe gri

SKU: 9P21195

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover e holle.

E lirshme.

Lemon dhe gri.

Materiali.

42% Viskoze.

29% Fiber Poliimide.

29% Poliester.

Shihni detajet e plota