Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pulover e lirshme petrol dhe bezhe

attrattivo - Pulover e lirshme petrol dhe bezhe

SKU: 9P21310

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pulover e lirshme.

Petrol dhe bezhe.

Materiali.

57% Poliakrilonitril.

29% Lesh alpaka.

7% Lesh.

7% Viskoze.

Shihni detajet e plota