Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Xhakete doku blu dhe e zeze

attrattivo - Xhakete doku blu dhe e zeze

SKU: 9917488

Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete blu dhe e zeze.

Materiali.

97% Pambuk.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota