Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Xhakete doku ne dy ngjyra

attrattivo - Xhakete doku ne dy ngjyra

SKU: 92533604

Çmimi i rregullt 9,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete doku.

Ngjyre blu dhe te zeze.

Xhaket serioze.

 Materiali.

97% Pambuk.

3% Elastane.

Shihni detajet e plota