Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Xhakete lekure bezhe dhe e zeze

attrattivo - Xhakete lekure bezhe dhe e zeze

SKU: 9918335

Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete lekure.

Bezhe dhe e zeze.

Materiali.

60% Poliuretan.

40% Viskoze.

Shihni detajet e plota