Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Xhup mente dhe i kuq me kapuc

attrattivo - Xhup mente dhe i kuq me kapuc

SKU: 9917603

Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup mente dhe i kuq.

Me kapuc.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota