Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ALE - Kemishe saten asimetrike

ALE - Kemishe saten asimetrike

SKU: 81122101

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren
Kemishe saten ne dy ngjyra e bardhe dhe e zeze  me prerje asimetrike.
Shihni detajet e plota