Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

Derpouli - Fustan i lirshem ne dy ngjyra

Derpouli - Fustan i lirshem ne dy ngjyra

SKU: 26722

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i lirshem.

Ne ngjyre blu dhe jeshile.

Me xhepa.

Trecereksh.

Materiali.

92% Viscose.

8% Elastane.

Shihni detajet e plota