Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

Derpouli - Fustan lino i bardhe dhe bezhe

Derpouli - Fustan lino i bardhe dhe bezhe

SKU: 87157

Çmimi i rregullt 7,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 10,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan lino.

Jake V.

Materiali.

55% Lino.

45%  Ray.

Shihni detajet e plota