Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 6

atra

DESIREE - Fustan i bardhe dhe i zi me pika

DESIREE - Fustan i bardhe dhe i zi me pika

SKU: 0840004

Çmimi i rregullt 7,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 10,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan trecereksh.

I bardhe dhe i zi me pika.

Me rrip me mes.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota