Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

DESIREE - Fustan trecereksh bezhe me printe kafe me menge te shkurta dhe carje ne ane

DESIREE - Fustan trecereksh bezhe me printe kafe me menge te shkurta dhe carje ne ane

SKU: 40447

Çmimi i rregullt 6,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan.

Trecereksh.

Me menge te shkurta.

Bezhe.

Me printe kafe.

Me te care ne ane.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota