Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

DESIREE - Fustan trecereksh i bardhe me dizajne shumengjyreshe dhe jake

DESIREE - Fustan trecereksh i bardhe me dizajne shumengjyreshe dhe jake

SKU: 40522

Çmimi i rregullt 7,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan.

Trecereksh.

I bardhe.

Me dizajne shumengjyrshe.

Me jake.

Me menge te shkurta.

Me kopsa perpara.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota