Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

DESIREE - Fustani gjate zhapone ngjyre blu me lule dhe lidhje ne mes

DESIREE - Fustani gjate zhapone ngjyre blu me lule dhe lidhje ne mes

SKU: 40152

Çmimi i rregullt 6,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan.

Blu me lule.

Me lidjhje ne mes.

Zhapone.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota