Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ALE - Fustan i gjatë me jakë V

ALE - Fustan i gjatë me jakë V

SKU: 82226828

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masën

Fustan i gjatë, material i ngrohtë dhe i butë, me jakë V.

Shihni detajet e plota