Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

ALE - Fustan krem me jake V

ALE - Fustan krem me jake V

SKU: 81168768

Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 15,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan me jak V, i printuar.

Ky fustan vjen me nje rrip ne mes dhe me cope te holle.

Eshte fustan nga firma ALE (Attrattivo Limited Edition).

Shihni detajet e plota