Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Fustan jeshil me lidhje ne mes

attrattivo - Fustan jeshil me lidhje ne mes

SKU:

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fustan me lidhje ne mes, me prerje ne bel. Eshte i gjate deri posht gjurit.

Vjen ne dy ngjyra, ngjyre ulliri dhe ngjyre e zeze.

Shihni detajet e plota