Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ALE - Fustan stofi me kuti

ALE - Fustan stofi me kuti

SKU: 82428806

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 14,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masën

Fustan prej stofi me kuti dhe rrip në mes.

Shihni detajet e plota