Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Kemishe me prerje te lirshme ne dy ngjyra

attrattivo - Kemishe me prerje te lirshme ne dy ngjyra

SKU:

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe me prerje te lirshme jeshile dhe e zeze.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota