Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

ONLY - Bluze jake V ne dy ngjyra

ONLY - Bluze jake V ne dy ngjyra

SKU: 15274306

Çmimi i rregullt 1,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze bezhe dhe blu.

Jake V.

Me detaj te jaka.

Materiali.

75% Viskoze.

20% Poliester.

5% Elastane.

Shihni detajet e plota