Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ONLY - Bluze e bardhe me vija bezhe dhe te zeze

ONLY - Bluze e bardhe me vija bezhe dhe te zeze

SKU: 15315406

Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e bardhe.

Me vija bezhe dhe te zeze.

Me menge te shkurtra.

Materiali.

92% Viskoze.

8% Elastane.

Shihni detajet e plota