Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 1

atra

ONLY - Bluze mente ,roze ,bezhe e shkurter

ONLY - Bluze mente ,roze ,bezhe e shkurter

SKU: 15277615

Çmimi i rregullt 1,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e shkurter mente,roze dhe bezhe.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

Pambuke.

Shihni detajet e plota