Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Bluze e zeze dhe bezhe me shkelqim

ONLY - Bluze e zeze dhe bezhe me shkelqim

SKU: 15307147

Çmimi i rregullt 1,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e zeze dhe bezhe.

Me shkelqim.

Jake rrumbullake.

Materiali.

80% Viskoze.

20% Fiber metalike.

Shihni detajet e plota