Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

ONLY - Bluze pambuku bezhe dhe e bardhe

ONLY - Bluze pambuku bezhe dhe e bardhe

SKU: 15316706

Çmimi i rregullt 1,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te shkurtra.

Bezhe dhe e bardhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota