Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 13

atra

ONLY - Bluze pambuku e bardhe, bojqielli dhe e zeze

ONLY - Bluze pambuku e bardhe, bojqielli dhe e zeze

SKU: 15270390

Çmimi i rregullt 1,200.00 Lek
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

E bardhe, bojqielli dhe e zeze.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota