Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Bluze pambuku e bardhe dhe blu

ONLY - Bluze pambuku e bardhe dhe blu

SKU: 15320504

Çmimi i rregullt 1,700.00 Lek
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

E bardhe dhe blu.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota