Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze me vija

ONLY - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze me vija

SKU: 15310499

Çmimi i rregullt 2,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me vija.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota