Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

ONLY - Bluze pambuku gri, e zeze dhe e bardhe

ONLY - Bluze pambuku gri, e zeze dhe e bardhe

SKU: 15312673

Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze me menge te gjata.

Gri, e zeze dhe e bardhe.

Materiali.

60% Pambuk.

40% Poliester.

Shihni detajet e plota