Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

ONLY - Bluze lino pa menge bezh dhe e zeze me detaj ne fund

ONLY - Bluze lino pa menge bezh dhe e zeze me detaj ne fund

SKU: 15318566

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Me zhapone.

E zeze dhe bezh.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota