Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

ONLY - Bluze verore me menge te shkurta bezh dhe mente

ONLY - Bluze verore me menge te shkurta bezh dhe mente

SKU: 15293567

Çmimi i rregullt 2,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze verore.

Me menge te shkurta.

Ngjyre bezh dhe mente.

Me rrudhe te lehte tek menget.

Materiali.

70% Modal.

30% Poliester.

Shihni detajet e plota