Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY CARMAKOMA - Bluze verore pambuku me menge te shkurta e zeze dhe e bardhe

ONLY CARMAKOMA - Bluze verore pambuku me menge te shkurta e zeze dhe e bardhe

SKU: 15325353

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze verore.

Me menge te shkurta.

E zeze dhe e bardhe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota