Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ONLY CARMAKOMA - Fustan veror i shkurter i zi dhe jeshil me detaje bezhe

ONLY CARMAKOMA - Fustan veror i shkurter i zi dhe jeshil me detaje bezhe

SKU: 15295477

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan veror.

I shkurter.

I zi dhe jeshil.

Me menge te shkurta.

Materiali.

95% Viskoze.

5% Elastan.

Shihni detajet e plota