Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 2

atra

ONLY - Fund xhins me xhepa dhe llastik

ONLY - Fund xhins me xhepa dhe llastik

SKU: 15303850

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Fund xhins .

Me xhepa .

Me llastik.

Gjatesi mesatare 

86% Pambuk 

14% Viskoze

Shihni detajet e plota